Przyjazny Butik w Berlinie

Moda dla Ciebie  w centrum Berlina

Odwiedź nas

La Petite Provence

La Petite Provence, położony w środku tętniącej życiem  dzielnicy Berlina Charlottenburg. Nasza pasja do mody stworzyła miejsce piękne i bezpretensjonalne –  jak Prowansja. Starannie dobieramy nasze kolekcje, łączące w sobie klasę i prostotę.

MODA

moda w berlinie

Wierzymy w siłę małych społeczności. Naszą pasją jest Prowansja, kraina bardzo odległa od ulic centrum Berlina, ale jakże piękna i oferująca tyle okazji do zachwytu! Staraliśmy się oddać ten zachwyt poprzez ofertę  i wystrój naszego butiku.

Tak jak w Prowansji – wszystko jest proste, przyjazne  i skromne. Oferujemy w tym otoczeniu kolekcję która, z pewnością przypadnie Wam do gustu. Unikalne rzeczy w unikalnej atmosferze. Razem daje to niepowtarzalne wrażenia.

01

Moda która może być przyjazna

Dobieramy kolekcje prezentowane w La Petite Provence  z myślą o stworzeniu takiego zestawu, który będzie odpowiadał naszym Klientkom i spowoduje, że ostateczny efekt stylizacji będzie naprawdę niezwykły

02

SERCE

To co robimy, tworzymy z pasją. Staraliśmy się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i zaoferować przyjemne ubrania. I to się udało!

03

otoczenie

Tworząc la Petite Provence, chcieliśmy zbudować w centrum Berlina maleńką cząstkę innego świata, kojarzącego sie polami lawendy , błękitnym niebem i radością życia.

Szczegóły są ważne…

Na ulicach Berlina nie zawsze jest słonecznie. Ale w naszym butiku staramy się, aby zawsze wpadał choć promyk ciepłego prowansalskiego słońca. Czasami dostrzeżesz go w ramce obrazka, czasami na wystylizowanych deskach podłogi, czasami wśród wyjątkowych ubrań. Zapraszamy, przyjdź odkryć Twój prywatny promyk prowansalskiego słońca.

twój mały, przyjazny sklep

Czekamy na Ciebie codziennie!

Zadowoleni klienci

"La Petite Provence to jedno z moich ulubionych miejsc w Berlinie. Ta niewielka przestrzeń emanuje cudowną energią. Lubię tam bywać nie tylko dla ubrań"

Catherine S.

Interior Designer

“Fantastyczny mały butik. Coś dla każdego kto lubi klimaty Prowansji. Wyszłam z pluszowym misiem dla mojego Mauritza, dla którego ta zabawka jest całym światem"

JEANNE Maurice Gebalko

Blogger

Ceny już od 79 EUR

Nowa kolekcja Provence

Odwiedź nasz sklep i zobacz z czym na Ciebie czekamy!

Skontaktuj się z nami

Tu możesz nasz znAleźć:

Leonhardstr. 4, 14057 Berlin

+49 30 364 05 708

info@petiteprovence.de

Godziny otwarcia

M-F: 8am – 6pm

S & S: zamknięte